TEAM

Elke Geuens
(projectcoördinator - elke.geuens@demetleuven.eu)
Frederiek Baan
(coach - frederiek.baan@demetleuven.eu)
Griet Mertens
(coach - griet.mertens@demetleuven.eu)
Katleen Vanoverbeke
(coach - katleen.vanoverbeke@demetleuven.eu)
Mariet Vrancken 

(pedagogische coördinatie - mariet.vrancken@cego.be)
Maryse Moors

(experte Latijn-Grieks)
Nele Van Oosten 

(pedagogische coördinatie - nele.vanoosten@cego.be)
Serge Van der Taelen
(preventieadviseur & ict - serge.vandertaelen@demetleuven.eu)
Veerle Van Leuven
(experte LO)

CLB-anker

Laura Peeters - laura.peeters@vclbleuven.be

Bestuur:
Annelies Havermans
Dirk Staf (voorzitter - voorzitter@demetleuven.eu)

Marit Vanderwegen
Prof. Dr. Mien Segers
Muriel Degelin

De MET-TEAM

Werken bij De MET

Voor schooljaar 2020-2021 zoeken wij nieuwe collega's! We gaan vooral op zoek naar enthousiaste en gedreven leercoaches die mee willen pionieren in De MET.

 

Hou onze website in de gaten voor de vacatures. Deze verschijnen in het voorjaar.

 

© Copyright 2019 De MET

  • De MET Facebook
  • De MET instagram