TEAM

Elke Geuens
(projectcoördinator - elke.geuens@demetleuven.eu)
Frederiek Baan
(coach - frederiek.baan@demetleuven.eu)
Griet Mertens
(coach - griet.mertens@demetleuven.eu)
Katleen Vanoverbeke
(coach - katleen.vanoverbeke@demetleuven.eu)
Mariet Vrancken 

(pedagogische coördinatie - mariet.vrancken@cego.be)
Maryse Moors

(experte Latijn-Grieks)
Nele Van Oosten 

(pedagogische coördinatie - nele.vanoosten@cego.be)
Serge Van der Taelen
(preventieadviseur & ict - serge.vandertaelen@demetleuven.eu)
Veerle Van Leuven
(experte LO)

CLB-anker

Laura Peeters - laura.peeters@vclbleuven.be

Bestuur:
Annelies Havermans
Dirk Staf (voorzitter - voorzitter@demetleuven.eu)
Filip Dochy

Marit Vanderwegen
Mien Segers
Muriel Degelin

De MET-TEAM

De MET ...

  • is een initiatief van leerkrachten, ouders, onderwijsspecialisten en ondernemers die geloven dat het onderwijs in transitie is

  • is opgericht door burgers die geloven in de kracht van samenwerken en van een initiatief dat van onderuit komt

  • krijgt steun van het
    Europees Sociaal Fonds en de Vlaamse overheid

  • krijgt steun van de Koning Boudewijnstichting en de Nationale Loterij

  • werkt samen met onderwijscoaches van Cego Vorming & Consult

  • werkt samen met Prof. F. Dochy en Prof. M. Segers rond HILL

  • wordt ondersteund door Agora Roermond (NL) en Agora Groesbeek/Nijmegen (NL) en maakt deel uit van de Agora-vereniging in Nederland

  • heeft Prof. Kris Van den Branden (KULeuven) als peter

  • werkt samen met de lerarenopleiding van Thomas More

  • wordt gesteund door Dialog en Viewsonic op het vlak van ICT

 

© Copyright 2019 De MET

  • De MET Facebook
  • De MET instagram